O NÁS

My v DEMI športe zastávame princím komplexnosti – snažíme sa vytvoriť pre zákazníkov ucelený celok a naše služby obsiahnuť pod jednou strechou. Keďže načúvame požiadavkám klubov, všímame si ich potreby a snažíme sa riešiť ich vzniknuté problémy. Preto sme sa rozhodli napredovať aj v tomto smere a poskytnúť našim terajším i potenciálnym zákazníkom lepší servis v tejto oblasti. Z tohto dôvodu sme zriadili novú webovú stránku, ktorá komplexne obsiahne  celý náš sortiment, sprehľadní a vytvorí sa lepší komfort pri výbere produktov a naša značka DEMI šport bude  bližšie k vám. Vaše  problémy  ohľadom  zabezpečenia  klubu  nás zaujímajú, pretože pri rôznych  rokovaniach  s  potencionálnymi sponzormi  ich  môžeme  zohľadniť a vytvoriť projekt, ktorý  vám pomôže. Takže sa nehanbite a napíšte nám.  Ak budete organizovať zaujímavý turnaj  alebo športové podujatie, oslovte nás a môžeme  sa o tom bližšie  porozprávať a následne zvážime našu účasť na akcii.

Vaše podnety, dotazy a inšpirácie posielajte na adresu: denisa.plesniva@demisport.sk

PREČO TOVAR  Z DEMI ŠPORTU?

DEMI šport nie je nováčikom na športovom trhu. Sme seriózna a rokmi overená spoločnosť s bohatými skúsenosťami v športovej oblasti. Okrem širokej ponuky produktov za bezkonkurenčné ceny poskytujeme aj bohatý informačný servis pre našich zákazníkov. Náš tovar máme skladom a sme schopní ho expedovať do 24 hodín od odoslania objednávky (PO-PIA).  V prípade, ak sa tovar na sklade nenachádza snažíme sa o tom informovať  zákazníka, prípadne mu ponúkneme inú alternatívu za prijateľnú cenu. Lojálnym  zákazníkom poskytujeme nadštandardné zľavy a podmienky. Pri organizovaní turnajov alebo plesov poskytujeme ceny do tomboly alebo ocenenia pre športovcov  a to všetko  zadarmo vrámci vzájomnej lojality.

KVALITNÉ PRODUKTY

Naše kvalitné produkty robia dobré meno spoločnosti. Zosúladením kvality, ochoty a odborným predajom a prístupom k našim zákazníkom Vám zaručujeme pozitívny výsledok. Náš personál  je pravidelne školení pre najnovšie produkty a trendy, a tým Vám vieme odborne poradiť a poskytnúť dôležité know-how o vybranom produkte.

ZÁZEMIE SPOLOČNOSTI

Zázemie spoločnosti je dôležitým faktorom pre zákazníka. Čistota, stabilita, priestranná predajňa a jednoduchá dostupnosť sú jednými z najdôležitejších aspektov, ktoré by si zákazník mal všímať. DEMI šport má postavené svoje vlastné sídlo spoločnosti na ulici Juraja Slotu 47, Trnava kde nás vždy nájdete.

EMPATIA K ZÁKAZNÍKOVI

Schopnosť vcítiť sa a pochopiť zákazníka je pre našu spoločnosť najdôležitejšou úlohou. Zákazník vie čo chce, ale má len približnú predstavu o tom, čo konkrétne  potrebuje. Náš team pracovníkov ochotne poradí, zistí cieľovú skupinu, účel nákupu a na základe zistených informácií odborne vypracuje cenovú ponuku. Dôležitým aspektom úspechu spoločnosti je EMPATIA smerom ku zákazníkovi.

Ak by ste potrebovali dodatočné informácie o našich produktoch alebo o našej spoločnosti neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme.